E.T. Sraz 2

15. února 2014 v 21:35 | Edwwi |  Srazy, Cony a podobná pakárna
Srazy otaku nebývají zase tak časté, nebo ty, o kterých stojí za to psát. Ale protože tohle byl oficiální sraz plánovaný dlouho do předu, tak o něm něco napíši. (později dodám fotky)


Sraz byl v 12:30 pod koněm (pokud nejste z Prahy, tak prostě na Václavském náměstí pod tím chlápkem na koni), ale jelikož je Edwwi společenský člověk, domluvila si sraz už v 11:30 aby mohla jít s cosplayerkou Armina ze SnK na bubble tea. Miluji bubble tea i když se mi normálně 98% sladkého jídla hnusí. Ale Edwwuška dorazila s desetiminutovým zpožděním, páč ji ujel bus a ve vysokých podpatcích se nechodím rychle do kope zrovna pohodlně. Ale měla jsem asi jen 8 minut zpoždění, to se dalo. Tak jsme si s Chocho (ten Armin) zašly na bubble tea a po tom ještě do mekáče, páč si chtěla koupit něco k jídlu (Edwwi ne, páč mekáč bojkotuje), poté jsme šly do KFC aby si i Edwwi mohla koupit twistr. Vtipné bylo jíst hranolky z mekáče a namáčet si je v omáčce z KFC, takové bojkotování. Po té nám už ale začínal sraz, tak jsme vyrazily. Už to zdaleka nebylo tak prázdné a jen s pár lidmi. Dokonce i má spolužačka Izumi už tu byla, takže proběhla naše každodenní hádka plná lásky "Zasraný titáne!" (opravdu, Edwwi měla podpatky a přesto byla menší, a to je Izu mladší snad o rok a půl, možná o dva), viděla jsem spousty lidí co jsem vidět chtěla a poznala jsem ty co jsem chtěla poznat. Byl docela slušný whatthefuck, když jsme se bavila se jednou holkou, a ta pak dej mi facebook~ tak jsem ji ho řekla a "To jsi ty?!" takže super, zjišťuji že nějakou tu popularitu mám, stejně jako při cestě do čajky, když mi jedna holka po zaznění mé přezdívky řekla že mě zná, že ji přijdu docela populární.
asdfghjkl
No, takže po tom, co jsme se všichni shromáždili, následovalo focení před sochou václava a poté už na Metro směr dejvická do Japashopu. Upřímně, japashop má sice docela příjemný výběr, ale opravdu drahý, já raději chodím do Korea Marketu na Karlově náměstí, kde je vše za polovic (jen je to z Korei a ne z Japonska a není tam úplně všechno, ale takový 90% věcí to nahradí určitě). Po tom, co jsi pár lidí nakoupilo už se šlo vesele do stromovky. Po cestě, a vlastně už před koněm vznikaly nejrůznější hlášky které opravdu stály za to, například Armin držel ceduli s kawaii banénem a omylem mě tím přetáhl po hlavě, takže "Shingeki no banán!", což zní úchylně, jako skoro vše co otaku člověk kdy řekne. Po to m co jsme dorazili na místo ve Stromovce jsme si sedly kolem fontány a víceméně si chvíli dělali co chceme. Byla tam sice nějaká tombola na Valentýnské téma, ale Edwwi na to zapomněla a nic nepřinesla, takže nevadí. Po tom aby začalo pršet, tedy, spíš jen poprchávat, tak se nás asi deset přesunulo do altánku, kde byla přednáška. Byla o různých věcech, nejvíce asi o japonských tradicích, což bylo z 70% čaj. Ale pak se nám to ke konci zvrtlo o debatu politickou, zmiňoval se Stanfordský vězeňský experiment, problém s islámským náboženství a podobně. Velice vhodné téma pro puberťáky, že? I když, počítám, že já jsem tak jako patnáctiletá byla nejmladší, ale nevadí, takovéhle témata miluji (mám nápad, že bych o takovýchto věcech psala články, různě o záhadách a zajímavostech, jako je třeba experiment s zneviditelňování lodi za 2. světové války američany, tak v anketě dole hlasujte zda o to máte zájem(nejeden člověk mi říkal ať místo psaní natáčím videa, takže uvidím jak to bude)), takže pro Edwwušku ráj. A poté se šlo konečně do čajky. Řeknu vám, taková tlačenice nebyla ani v tom metru, páč nasáčkovat plus padesát lidí do jedné tramvaje, to je umění. Po této zajímavé cestě následovala krátká cesta do čajky, kde se mimo jiné podíval i dort od Tsumi, který byl krutopřísně super, hlavně kvůli té jahodě na vrchu, se každý plus mínus rozdělil do svých skupinek, takže upřímně, netuším co se dělo nahoře, když já byla... v dolní části čajky... neřeknu dole, zní to divně.
Tak, to je asi vše, co bych k tomuto řekla...
A ještě jednou Grazie za sraz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl by zájem o taková témata?

Ano
Ne

Komentáře

1 Kimesuke Kimesuke | Web | 2. dubna 2014 v 22:11 | Reagovat

Yuuu *Q* na ten jsem tenkrát chtěl jít, ale moje máti mě nepustila QWQ
Byl jsem na tom 15.3. o.O bylas tam ?
A pojedeš jak bude ted ? o.o Nejspíš 19. dubna ? o.o jestli jo, dej mi pls kontakt QWQ - tímhle i odpovídám na otázku, že tě přes fb neznám D":..a nebo mi ho nedávej, máě ho tu v menu :3 takže si tě přidám >:DD muha..mohu ? QWQ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama