Corpse Party

15. července 2014 v 6:31 | Edwwi
RECENZE

Byla nebyla, vlastně byla, Základní škole Tenjin. Na této škole se děly podivné věci a zločiny, vše to začalo, když mladá učitelka ztratila na schodech rovnováhu, spadla a zlomila si vaz. Škola byla nedlouho po této události zavřena, a ředitel, jenž se ke škole choval jako ke svému dítěti (pošuk, jak může někdo mít tak moc rád školu?!), v ten té události skočil ze střechy. Učitelka, která spadla z těch schodů, však neví, že už zemřela, a za deštivých dnů chodí po chodbách a hledá studenty, kteří se ve škole zpozdili... A za nějaký čas se na tomhle místě postavila nová škola, která už je normální. Tohle si vypráví partička studentů, která se rozhodla pro svoji kamarádku Mayu, která ze školy odjíždí, udělat takovou menší rozlučku ve škole. Přidá se k nim i jejich učitelka a malá sestřička Satoshiho, Yuka, která svému bráškovi přinesla deštník
(oh, jak sladké, i ona je sladká škoda že ji o pár hodin vypíchnou oko nůžkami a zavraždí ji, oh). Všichni udělají pro Mayu ještě jeden rituál, "Happy Sachiko/Sachyko navždy nebo tak něco, což našla Ayumi, milovnice horrorů na internetu, a má to zajistit to, že budou přátelé navždy. Spočívá to v tom že každý chytne kousek papírového panáčka, a devětkrát (musí to být devětkrát)) zopakuje "Sachiko, prosím tě". Ale ejhle, chvíli po tom, co to dodělají, začne zemětřesení a všichni se propadnou někam do neznáma. Pak se nám příběh přesouvá k Naomi, která se probudí v nějaké staré polorozpadlé škole, a nechápe, co se děje. Vidí vedle sebe ležet Seiko, která naštěstí dýchá. Probere ji a společně se vydávají na cestu (do slastného yuri nebe! eh, pardon...) zjistit, co se tu vlastně děje.
Příběh je tvořen podle hry, je i manga, na které si možná časem smlsnu, uvidím (vidět sadend svého otp? Neee... )

TRAILER

EDWWI HODNOTÍ
Každopádně, tenhle počin se mi moc líbil. Konečně něco, co mělo spád a hororový nádech. Podívejte, krvavostí se to vyrovná kdejakému německému blood horroru, a přitom to nepůsobí lacině a přehnaně, že se člověk spíš bojí nedostatku rajčat při představě, kolik kečupu tam autoři asi viditelně použili. Jediné, co působilo v tomto anime drobet lacině (krom těch příšerných českých titulek, co jsem tam měla (jsem si pak raději našla anglické, to nešlo, google překladač pls. (There's no way you'd forgive me, right? -> Existuje způsob, kterým by si mi odpustila, dobře?" )), jsou občasné ecchi momenty, ale tak, mužští fanoušci taky rádi, že?
Další věc co se mi líbí? To určitě bude to, že slovo cenzura je tu asi tak známé jako mír a přátelství Ruska a Ameriky. Neexistuje. Trhání končetin, stříhání jazyků a vybodávání očí máte hezky tak, jak by to asi vypadalo v realitě. Rozhodně nedoporučuji slabším povahám, řekla bych že je to asi nejkrvavější anime co jsem zatím viděla (nepočítám tu sračku Blood C, jestli to máte někdo rád, sorry, but I'm not sorry.) a mělo to i zajímavý příběh, což je u anime kde je tolik krve vzácnost. Jsem ráda, že z toho neudělali delší dílo, ale vecpali to do 4 epizod, dokázali tam dát vesměs všechno podstatné, co se dělo ve hře, a nenudilo to, jen prvních pár minut prvního dílu, bylo nudné, ale lepší než hra, která nudila delší dobu, záleželo na vás jak moc jste bloudili. Možná tak, co mě zk
lamalo, byla scéna, kdy se Naomi dozví (spoiler jako shit, bacha), že to vlastně ona zabila Seiko, a prosí ji o odpuštění (Seiko... Daisuki dayo... Seiko TAT ), mohli to trochu víc roztáhnout jako ve hře, ale tak to je jen moje OTP feels, to přežiju...


Kresba: 10/10- je fér dát deset z deseti? Jo, protože mě upřímně nadchlo, že tu není ta zatracená cenzura, která jistě mnohým z nás, co už jsou tak zničení z feels a tumblr (nebo 4chan...), že jim trocha krve nevadí. A styl kresby hezky vystihl hru, takže jsem spokojená.
Příběh: 9,9/10 dala bych byla 9,6/10, kdyby se dostali domů všichni tři, ale protože se dostaly (jo, y, protože to byly jen dvě holky) jen dva a dvě ruce toho třetího k tomu, dávám 9,9. Miluju tenhle příběh. Možná je malinko moc krvaví, ale to mi nevadí, krev tu doplňuje atmosféru strachu a všechno do sebe zapadá, hezká detektivka.
Hudba: 10/10- miluju tu hudbu. Potěšilo mě, že je zde hudba i ze hry, kterou jsem upřímně při hraní žrala. OP i ED jsou hezky zpracované a poslední scéna hraje moc hezky.
Postavy: 8/10- upřímně, některé mě tu sraly tam moc, že to ani není možné. A jejich chování, to bylo taky stupidní. Ale tak, když vemu v potaz, že jsou maximálně v prdeli, jdou po nich malé vraždící zrůdičky a xxx dalších démonů, tak se to dá pochopit... Možná...
OP


ED

(našla jsem jen tohle, ale tak stejně jsou tam jen titulky, tak o moc nepříjdete)

AMV

A nakonec pro potěšení yuristů a yuristek, i náhodných shiperů Naomi a Seiko (to prostě nejde neshipovat!)~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Morri Morri | Web | 14. srpna 2014 v 17:58 | Reagovat

O hře něco málo vím, ale že je i anime, to je pro mě novinka D: Rozhodně to vypadá zajímavě ^^

2 DorothyRoubs DorothyRoubs | E-mail | 18. července 2017 v 22:50 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170718

3 Arlenetut Arlenetut | E-mail | 22. července 2017 v 21:31 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

4 ThesisWriting ThesisWriting | E-mail | Web | 26. července 2017 v 14:52 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

5 Carolynmib Carolynmib | E-mail | 6. srpna 2017 v 6:20 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

6 AaauceBloom AaauceBloom | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:03 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

7 Avia777Owef Avia777Owef | E-mail | 16. srpna 2017 v 18:26 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

дешевые авиабилеты акции авиакомпаний скидки
купить самые дешевые авиабилеты онлайн без комиссии
купить билеты авиа дешево акция победа
купить авиабилет недорого краснодар
самые дешевые билеты +на самолет

8 Sorozw Sorozw | E-mail | 22. srpna 2017 v 22:56 | Reagovat

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ флеш игры вас ждут игры без установки онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

9 Sorolx Sorolx | E-mail | 25. srpna 2017 v 12:10 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

10 Sorogk Sorogk | E-mail | 25. srpna 2017 v 14:00 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ОРАЛЬНЫЙ СЕКС БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

11 Soropj Soropj | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:37 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

12 Mariapr Mariapr | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 5:55 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут игрушки для взрослых

Один из самых популярных методов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться стимуляции чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно сможете найти то, что понравится вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и остальные интим-товары можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

13 Agustinnix Agustinnix | E-mail | Web | 11. září 2017 v 21:23 | Reagovat

cbd oil for cancer dogs cbd oil for pain for sale lowest price <a href=https://www.instapaper.com/p/6064051>cbd oil for pain dosage</a> cbd oil for cancer patients

cbd oil for cancer patients chocolate how much cbd oil for dogs with cancer <a href="http://ttlink.com/notice/23293066">cbd oil for sale on amazon</a> benefits of cbd oil for colon cancer

14 Larrymooms Larrymooms | E-mail | Web | 24. září 2017 v 21:55 | Reagovat

http://businessplanner.co.zw/component/k2/itemlist/user/41916  фильмы 2016 2016 полный фильм   2016 полный фильм  http://vermontestateforsale.com/component/k2/itemlist/user/3326

15 Larrymooms Larrymooms | E-mail | Web | 30. září 2017 v 3:06 | Reagovat

http://www.videoscorporativosnoir.com/component/k2/itemlist/user/122670  4 дата выхода   фильм выживший смотреть онлайн бесплатно  http://www.licinium.ro/component/k2/itemlist/user/402536

16 AlysonPyi AlysonPyi | E-mail | Web | 8. října 2017 v 19:58 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/coming-off-tramadol>read more</a> and deal with it.

17 Larrymooms Larrymooms | E-mail | Web | 10. října 2017 v 4:54 | Reagovat

http://www.diaocchautho.com/component/k2/itemlist/user/105273  новый мир 6 сезон полный фильм   смотреть дедпула сериал 2016 в хорошем  http://www.accademiagoccediluce.it/component/k2/itemlist/user/121368

18 AlysonDba AlysonDba | E-mail | Web | 11. října 2017 v 11:41 | Reagovat
19 AlysonIeq AlysonIeq | E-mail | Web | 25. října 2017 v 11:19 | Reagovat
20 BethanyAti BethanyAti | E-mail | Web | 26. října 2017 v 2:27 | Reagovat
21 Avito321phat Avito321phat | E-mail | 28. října 2017 v 13:33 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как пополнить avito кошелек
как восстановить аккаунт на авито если не помнишь почту
продам кошелек на авито
а авито деньги за об
авито деньги красноярск

22 MelissaThify MelissaThify | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 21:57 | Reagovat

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

23 Alinkacwa Alinkacwa | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 5:45 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Привет господа.
Не так давно у меня были огромные трудности из-за отсутствия постоянного заработка денег.
Я учусь но искать себе козырного папика особо нет желания. Принялась искать возможности подработки в сети интернет и наткнулась на один весьма интересный сайт. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>тут</a>

Суть сводится к тому, что мне надо делать описание секс клипов и за это мне платят бабки. Это легальный веб ресурс и отзывы о нем весьма позитивные.
Захотела попробовать, прошла небольшую проверку (нужно написать на проверку пять текстов и модер их перепроверив дает добро на работу).
Плата сперва была не большой - платили по 8 рубликов за каждый новый ролик, но в процессе работы я по началу вышла на доход в 10 деревянных за клип - сделав описание более двух сотен видео, а на сегодня уже получаю по двенадцать рубасиков так как перешла на рубеж в три тысячи описаний <a href=https://incest-home-video.ru/2015/09/25/girls-love-hard-anal-sex.html>мамка секс вечер</a>
...
Что самое интересное и к чему я стремлюсь - это описать более 5000 роликов и стать модером на этом ресурсе с уже определенной заработной платой и премиальными...
Выплаты происходят постоянно после написания пятидесяти клипов <a href=https://incest-home-video.ru/grendfather>волосатая внучка</a>
, по этому об этом беспокоиться не стоит...
Свои 500-700 рубасиков в сутки я зарабатываю постоянно и мне покуда хватает на собственные расходы...
Если есть желание - вступайте. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Удачи!!!

24 Alinkazyb Alinkazyb | E-mail | Web | 2. prosince 2017 v 16:17 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Приветствую господа.
Не очень давно у меня были огромные трудности в связи с отсутствием постоянного заработка денег.
Я молодая студентка однако подцепить себе богатого папика как-то особо нет желания. Стала искать возможности заработка в интернете и наткнулась на один весьма интересный веб ресурс. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сайт для заработка</a>

Суть сводится к тому, что мне надо делать описание секс видео клипов и за это мне платят денежку. Это легальный веб ресурс и отзывы о нем только лестные.
Решила и себе попробовать, прошла небольшую проверку (надо написать на проверку 5 текстов и модератор их проверив дает добро на работу).
Оплата моего труда поначалу была не очень большой - выплачивали по 8 рубасиков за каждый новый пост, но в процессе труда я по началу вышла на доход в 10 рублей за видео - описав более двух сотен клипов, а на сегодняшний день уже зарабатываю по двенадцать рубчиков так как перешла на рубеж в три тысячи новостей <a href=https://incest-home-video.ru/doter/800-grannies-and-teens-sex-compilation.html>порно мамы силой застовляют дочек сосать</a>
...
Что самое занимательное и к чему я стремлюсь - это сделать описание более 5000 новостей и стать модером на представленном вам портале с уже определенной заработной платой и премиальными...
Выплаты проводятся стабильно и постоянно после написания пятидесяти новостей <a href=https://incest-home-video.ru/incest>оргазм от дидла</a>
, по этому об этом беспокоиться не надо...
Свои 500-700 рубасиков в сутки я зарабатываю постоянно и мне пока хватает...
Если есть желание - вступайте. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Всем хорошего дня!!!

25 ElvaKfv ElvaKfv | E-mail | 27. prosince 2017 v 1:09 | Reagovat

апрапрапр

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama